ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Дерев´яні

 

Дерев’яні жалюзі чудово поєднуються практично з будь-яким інтер’єром. Жалюзі з натурального дерева стануть прикрасою кабінету, будуть прекрасно виглядати у вітальні в поєднанні з портьєрами чи, як окреме оформлення вікна. Ну і звісно, особливу привабливість та затишок нададуть жалюзі з дерева або бамбука кухні. Дизайнери часто використовують їх для створення східних та етнічних інтер’єрів, оформлення кафе та ресторанів в стилі кантрі.  

Дерево, як звісно, славиться природними ізоляційними якостями, що зберігають тепло під час холодів та прохолоди в жару. Важлива перевага дерев’яних жалюзі в тому, що вони виготовлені з екологічно чистого матеріалу, тому сприятливо впливають не лише на атмосферу приміщення, але і на здоров’я людини. Їх використання ідеально підійде для людей, які страждають алергією. 

Дерев’яні жалюзі поєднують естетичність зі зручністю управління, практичністю з довговічністю. Всі ламелі для виготовлення жалюзі з дерева проходять ретельну обробку, вони шліфуються та вкриваються відтінковим лаком, котрий дозволяє поєднувати дерев’яні жалюзі з різноманітними відтінками інтер’єру. Ширина ламелей дерев’яних та бамбукових жалюзі може бути 25 та 50 мм. А спеціальне покриття в декілька шарів анти-ультрафіолетового лаку захистить дерев’яні жалюзі від вигоряння.

Дерев’яні жалюзі – вдале рішення для заміських будинків та котеджів. Вони доповнюють неповторний стиль, що створюється вишуканими шкіряними меблями. Ви можете також встановити дерев’яні жалюзі в офісі, підкресливши елегантний вигляд Вашого робочого простору.

Ми готові запропонувати Вам повну колекцію відтінків дерев’яних жалюзі – від світлого буку до червоного дерева. Жалюзі з дерева роблять сучасні інтер’єри більш теплими та затишними. Це потрібно враховувати в тих приміщеннях, де Ви проводите більшу частину часу. Жива сила натурального дерева та бамбуку – запорука Вашого спокою та хорошого самопочуття.

Для догляду за ними достатньо чистки пилососом чи, за необхідності, застосувати спеціальні аерозолі з м’якою тканиною або щіткою. Однак слід пам’ятати про натуральні властивості дерева поглинати вологу, через що не рекомендується встановлення жалюзі в приміщеннях з рівнем вологи більше 60%.