ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Рулонні штори

 

Рулонні штори – цікавий елемент інтер’єру сучасних приміщень. Вони дозволяють, як повністю ізолювати приміщення від сонячного світла, так і замінити звичайні штори.

Рулонні штори представляють собою полотно тканини, яке навертається на вал, за допомогою спеціального пристрою, та можуть опускатися до необхідного рівня, а також фіксуватися в необхідному положенні, що дозволяє регулювати рівень проникнення сонячних променів  до приміщення.

Ви можете вибрати будь-яку запропоновану систему тканинних ролетів  та зручний для Вас механізм управління: ланцюжковий механізм та ланцюжково-пружинний механізм. Також можливе коробкове виконання, коли коробкова система разом з направляючими кріпиться прямо до стулки та відкривається разом з нею. При умові встановлення тканини, що не пропускає сонячних променів (blackout), можна досягти повної притьмареності приміщення.    

Тканинні ролети виконуються з єдиного полотна тканини, яке за допомогою надійного керування, згортається в акуратний рулон над віконною проймою. Різноманітність кольорів та фактур тканини дозволяє їм бути чудовою прикрасою будь-якого інтер’єру житлових приміщень та офісів.

Різноманітність тканин дозволяє підібрати штори до будь-якого інтер’єру. Вони можуть, як  розсіювати світло, так і повністю затемнювати його. Завдяки спеціальному насиченню, вони не вигоряють на сонці та захищають меблі від вицвітання, їх можна встановлювати на стіну, стелю та віконний пройом. Завдяки спеціально розробленій системі кріплень, монтаж виконується впритул до скла, створюючи з вікном єдине ціле. 

Рулонні штори можуть застосовуватися там, де традиційні жалюзі не відповідають стильовому рішенню інтер’єру. Вони компактні, практичні та чудово поєднуються зі шторами.


 

Полотно рулонних штор виготовляється з тканин зі спеціальним антистатичними, пило відштовхуючими та антибактеріальними просоченнями. Крім того, вони вкриваються сумішшю, що перешкоджає вигорянню та підвищує зносостійкість виробу. 

За рулонними шторами дуже легко доглядати, тому як  спеціальний склад тканини попереджає вигорянню та забрудненню штор, їх можна здати безпосередньо до хімчистки, а із плямою впоратися самим за допомогою серветки.