ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Вертикальні

 

 

 

 

Найбільш цікаве рішення для створення неповторного інтер'єру, завдяки високій якості матеріалів і багатій палітрі кольорів. Якщо раніше вертикальні тканинні жалюзі вважалися елементом інтер'єру виключно службового, офісного приміщення, то тепер їх охоче використовують для оформлення житлових інтер'єрів, як з декоративними шторами, так і окремо. Це оригінальні дизайнерські рішення, які забезпечують ергономічність та зручність експлуатації.

Наша компанія пропонує Вам вертикальні жалюзі з ламелей шириною 89 мм і 127 мм, з екологічно чистої тканини, які мають пилонепроникне та вологовідштовхувальне просочення, завдяки якому тканина зберігає свої властивості після механічної чистки та вологого прибирання.

                  

 

Вони ідеальним чином поєднують у собі дві основні функції: захищають приміщення від сонця і як традиційні штори, легко вписуються в інтер'єр будь-якого будинку. Вертикальні жалюзі вельми практичні і зручні в експлуатації.

Використовуючи вертикальні тканинні жалюзі, у Вас з'являється можливість творити свій власний інтер'єр, комбінувати різнофактурні матеріали, підбирати яскраві або заспокійливі сполучення кольорів. Синтетичні тканини на основі поліестера з додаванням бавовни або шерсті, просочені пилевідштовхуючим складом, забезпечують достатню жорсткість і практичність. Можуть використовуватися найрізноманітніші тканини: найтонші натуральні шовкові, важкі гардинні і жакардові тканини (з машинною вишивкою).

Управління здійснюється ланцюжком, який використовується для повороту ламелей на 180 °, і мотузкою, за допомогою якої можна збирати і розтягувати жалюзі. Враховуючи планування приміщення і персональні переваги замовників, збиратися жалюзі можуть в одну, дві або три групи, розташовуватися праворуч, ліворуч або в центрі від віконного пройму.

Особливість кріплень обумовлює надійну фіксацію вертикальних жалюзі у віконному пройомі, і Ви можете бути впевнені у безпеці людей, які знаходяться в приміщенні.

Переваги:

  • Затишний вигляд
  • Плавне регулювання світлового потоку
  • Широкий діапазон вибору матеріалів: від практично мереживною легкості гардини до непроникності портьєри
  • Можливо повне відкриття жалюзі й звільнення вікон
  • Антистатичні і пиловідштовхуючі властивості тканин жалюзі
  • Жалюзі можуть заповнювати більші пройми: ширина до 5,8 метрів, а висота взагалі не обмежується.

Кольори і матеріали:

  • В наявності завжди присутні більше 100 найменувань і кольорів тканин жалюзі
  • Широкий вибір стильового оформлення вертикальних жалюзі - від класики до модерну
  • Якщо ви не знаєте, що вибрати, - завжди можна звернутися до наших фахівців, які допоможуть знайти рішення в каталозі зразків тканин
  • Гарантія на жалюзі діє протягом одного року.

Рекомендація по догляду за вертикальними сонцезахисними жалюзі:

Вертикальні жалюзі – один з найбільш стильних, сучасних і функціональних варіантів віконного дизайну приміщення. Жалюзі достатньо прості в експлуатації і не потребують складного догляду за собою.

Жалюзі можна піддавати сухому чищенню, а, з особливою обережністю, і вологому. Головне –  не пом'яти і не поламати ламелі. Смуги вертикальних жалюзі досить пилососити кілька разів на рік, використовуючи насадку для чищення м'яких меблів.

У разі забруднення тканини ламелей у жодному разі не рекомендується самостійно прати тканину! Різні види тканини для вертикальних жалюзі мають просочення з різних речовин, багато з яких можуть вступити в реакцію з пральним порошком та іншими мийними засобами. Тоді тканина може скрутитися, сісти і вертикальні жалюзі виявляться непридатними для подальшої експлуатації. Заздалегідь не можливо визначити, яка тканина поведе себе добре при пранні, а яка деформується, тому краще не ризикуйте.

Чистку сильно забруднених вертикальних жалюзі краще довірити спеціалізованим клінінговим компаніями, які надають послуги по хімчистці м'яких меблів, підлогових покриттів і вертикальних жалюзі.