ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Металопластикові вікна та двері

Пластикові вікна

Сучасні типові пластикові вікна демонструють високі показники якості. Адже їх роблять тільки з найсучасніших матеріалів. ПВХ (полівінілхлорид) як і раніше зберігає свої позиції як найбільш популярне для цього сировина.

Навіть стандартні німецькі пластикові вікна відрізняють феноменальні показники рівня теплозахисту і звукоізоляції (найважливіші функціональні характеристики віконних конструкцій).

Гарні вікна ПВХ як та інші ПВХ-конструкции експлуатуються без дотримання яких-небудь приписань. Тому що полівінілхлорид є по-справжньому довговічним матеріалом:

 - морозостійкість,
 - водонепроникність,
 - огнеупорность,
 - широкі можливості в плані дизайну, -

 ці і інші параметри роблять оригінальні і стандартні пластикові вікна невід'ємною частиною сучасного житла, виробничого або офісного приміщення і інших типів будинків.

Вибір гарних пластикових вікон. До даного питання потрібно віднестися гранично серйозно. По-перше, детально обміркуйте необхідні функції нових віконних конструкцій. Далі орієнтуйтеся в дизайні: підбирайте форму виконання пластикових вікон, що буде гармонійно звучати в сполученні із загальною концепцією інтер'єра.

Функціональні можливості пластикових вікон ПВХ обумовлені, у першу чергу, якістю профілю. "UKRVIKNA" працює тільки з відмінно зарекомендували себе на світовому ринку ПВХ-конструкциями. Ми представляємо ексклюзивні пластикові вікна ПВХ "ALMplast, Salamander 2D й "Rehau". Це три найбільш популярних бренда-производителя європейські профільні системи. Шикарні пластикові вікна з Німеччини і України гарантують стабільність і долгосрочность експлуатації.

До того ж, не забувайте про те, що добротні пластикові вікна не тільки ідеально доповнюють екстер'єр будинку. Вони також виступають своєрідним індикатором індивідуального смаку, і навіть особистості хазяїна будинку.

Пластикові вікна від "UKRVIKNA" - прикраса вашого будинку!

Пластикові двері

 Підприємство "UKRVIKNA" пропонує також відмінне рішення для квартир або офісів. Поряд з ергономічними пластиковими вікнами, пластикові двері (їхнє виробництво і монтаж) користуються все більшою популярністю у вітчизняного покупця. Даний факт є обґрунтовані і закономірним, адже пластикові двері надзвичайно функціональні і порівняно недорогі в порівнянні з дерев'яними.

Пластикові вхідні двері, виконані на основі профілю ALMplast, Salamander 2D або Rehau, точно зроблять квартиру ще тепліше, ще чистіше і набагато затишніше. Це також ідеальний варіант, якщо мова іде про облаштованість заміського будинку.

Ми готові прийняти ваше замовлення на виготовлення вхідних дверей ПВХ будь-якого рівня складності: Економ і клас Элит, різні модифікації форми виконання, - будь-які дизайнерські і технічні рішення.

Природно, що вхідні двері ПВХ просто зобов'язані справно витримувати щоденні навантаження, захищаючи приміщення від різних кліматичних умов, а також, що ще більш важливо, від зломів. Дверні конструкції на основі ALMplast, Salamander 2D і Rehau прекрасно адаптовані до будь-яких специфічних погодних особливостей Україні. Увага! Вхідні двері від нашої компанії можуть бути виготовлені, виходячи з індивідуальних запитів клієнта.

Не треба думати, що пластикові двері можуть бути монтовані тільки в комплект до балконних конструкцій. Властники заміських будинків і котеджів вже давно не понаслышке знають про переваги межкомнатных пластикових дверей. У будь-якому приміщенні, куди теоретично (не говорячи вже про санвузли) може потрапити волога, не повинне бути дверей з деревини! А ПВХ дуже легко і швидко миється, при цьому не деформуючись і не міняючи структури. Це обумовлює той факт, що такі двері можуть виступати як ідеальний варіант для ванних кімнат, лазні, басейну, а також харчоблока. Пластикові двері міжкімнатного плану виконуються "під дерево", прикрашаються тонованими стеклами, можуть містити будь-які декоративні для грамотного сполучення з навколишнім інтер'єром.

Кожна позиція нашого каталогу має гігієнічні сертифікати якості. У такий спосіб Наша продукція абсолютно безпечна і запропонована до установки в дошкільних, освітніх і медичних установах.

Пластикові двері компанії "UKRVIKNA" - це гарантія комфорту і надійності для будинку!