ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Переваги металопластикових вікон

У нашої компанії зложилося своє визначення поняття «вікно». Для нас металопластикові вікна - це ока будинку, його душу. Вони повинні розкривати приміщення назустріч сонцю, наповнювати Ваше житло теплом і затишком, захищати його від зимового вітру, снігу й дощу, від шуму міських вулиць, забрудненого повітря промислового міста.

Така безліч функцій жадає від конструкції пластикового вікна міцності, стійкості до несприятливих впливів навколишнього середовища, зручності й простоти в експлуатації й відході, довговічності. Пластикові вікна повинні бути безпечними з екологічної точки зору. Нарешті, вони повинні бути просто гарними й виразними, що відбивають всю індивідуальність Вашого будинку. І це не просто слова, ми вміємо робити саме такі пластикові вікна ПВХ, і робимо їх уже більше 5 років.

Завдяки широким можливостям профільних систем, а також досвіду виробництва й установки віконних конструкцій, ми робимо пластикові вікна, які естетично дивляться й у сучасній й в історичній архітектурі. Ми виконуємо будь-які побажання Замовника.

Конструктивні можливості по виготовленню вікон і дверей досить широкі. Це аркові й гострою багатокутні, із фрамугою або без її, з наявністю вертикального імпоста (для багато створчатих вікон) або без нього (штульпове відкривання), симетрично або асиметрично розділені, з накладками або з декоративно вигнутими профілями. Наявність спеціальних кутових сполучних і посилюючих профілів дозволяє виконувати еркерні конструкції високої складності, що особливо актуально для приватних будинків і сучасних новобудов з нестандартними архітектурними рішеннями фасадів.

Всі світо прозорі конструкції можуть бути реалізовані в різних комбінаціях кольорів і декору шляхом застосування спеціальних ламінованих плівок, що імітують навіть коштовні породи дерева.

Сучасні пластикові вікна - це:

Теплоізоляція

Одна з головних функцій вікон. Через вікна йде набагато більше теплової енергії чим через зовнішні стіни, покрівлю й підлогу. Сучасні пластикові вікна з ізолюючими склопакетами (товщиною до 50 мм) дозволяють заощаджувати до 76% енергії в порівнянні з вікнами зі звичайним остекленням. Якщо в склопакеті заміняється одному простої стекло на k-скло, то тепловтрати вікна дуже зменшуються, приблизно в 5-6 разів. Якщо ж замість нього поставити i-скло, то ефект буде ще разючіше, оскільки воно більш ніж в 20 разів підвищить тепло зберегающие властивості вікна, укомплектованого звичайними стеклами.

Звукоізоляція

Склопакет відіграє визначальну роль у звукоізоляції вікна. Установка пластикових вікон дозволяє зменшити рівень звукового тиску до 26 ДБ. (Приміром, рівень шуму в бібліотеці становить 30 Дб).

Енергозбереження

У заміських будинках пластикові вікна вони на 20-25% зберігають витрати енергії на обігрів приміщень і продовжують ресурс опалювального встаткування, що окупає придбання пластикових вікон за 3 - 4 роки.

Інші достоїнства вікон ПВХ

  • Довговічні
  • Екологічно безпечні
  • Не мають потреби у фарбуванні й ремонті
  • Мають необмежені архітектурні можливості
  • Пластикові вікна прості в експлуатації й відході.