ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Жалюзі, ролети, москітні сітки

Це по-справжньому «невидима захист». Адже москітна сітка зроблена з особливих матеріалів, а також забарвлена в спеціальний колір і володіє певною величиною осередків, що її практично непомітно. Ось чому вона прекрасно захищає квартиру від комах, а також різних великих забруднень, що падають згори, і тополиного пуху. У результаті жоден навіть найдрібніший Моска не проповзе і не пролетить крізь неї, при цьому москітна сітка практично не створює перешкод для вільної циркуляції повітря. Непомітність сітки на пластиковому вікна зберігається як при сонячному, так і при штучному освітленні.  

Це вироби проводять з екструдованого алюмінієвого профілю. Це досить легка конструкція, забезпечена ручками. У таку рамку за допомогою шнура ущільнювача встановлюється сітка (по периметру). Москітну сітку легко знімати, тому що вона кріпиться до зовнішньої сторони вікна спеціальними z-образними кріпленнями (використовується чотири подібних кріплення). Осередок сітки не перевищує за площею одного квадратного міліметра. Такий виріб легко монтувати і обслуговувати.

Орні москітні сітки використовуються для установки на балконні двері. Подібні сітки володіють посиленим алюмінієвим профілем.
Для захисту домашніх тварин, особливо кішок і птахів, від падіння з висоти немає нічого кращого москітної сітки. Вона достатньо міцна, щоб витримати дію тварин, при цьому можна спокійно провітрювати приміщення.