ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Жалюзі

Жалюзі бамбукові

Штори і жалюзі з бамбука - це яскраве і оригінальне рішення будь-якого інтер'єру, багатство вибору, багатогранність і різноманітність плетінь, ефективний захист від сонця, надійність і простота в зверненні. Бамбукові жалюзі відрізняється легкістю, міцністю і вологостійкістю.

Завдяки тому, що бамбукові жалюзі  і штори виготовляються з  натурального екологічно чистого матеріалу, зараз вони придбавають все більшу актуальність і популярність.

Високу стійкість бамбукових жалюзі  і штор до прямих сонячних променів забезпечує спеціальний світлостійкий лак, яким покривається бамбук для жалюзі.


Жалюзі дерев'яні

Дерев'яні жалюзі прекрасно виглядають практично у будь-якому інтер'єрі. Жалюзі з натурального дерева стануть прикрасою кабінету, прекрасно виглядатимуть у вітальні у поєднанні з портьєрами або як самостійне оформлення вікна. Ну, і звичайно особливу привабливість і затишок нададуть жалюзі з дерева або бамбука кухні. Дизайнери часто використовують їх для створення східних і етнічних інтер'єрів, оформлення кафе і ресторанів в стилі кантри.

Дерево, як відомо, славиться природними ізоляційними властивостями що зберігають тепло в холоди і прохолоду в спеку. Важлива гідність дерев'яних жалюзі в тому, що вони виготовлені з екологічно чистого матеріалу, тому благотворно діють не лише на атмосферу приміщення, але і на здоров'я людини.


Жалюзі алюмініеві

Наша компанія пропонує Вам системи горизонтальних жалюзі з алюмінієвими ламелями, які підійдуть на будь-який тип світлопрозорих конструкцій, - вікна, двері з металопластикового, дерев'яного або алюмінієвого профілю.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі вже давно завоювали хорошу репутацію і користуються популярністю у наших клієнтів. Це найбільш популярний тип жалюзі, завдяки їх універсальності,  компактності і зручності у використанні.


Жалюзі вертикальні

Найцікавіше рішення для створення неповторного інтер'єру, завдяки високій якості матеріалів і багатій палітрі кольорів. Якщо раніше вертикальні тканинні жалюзі вважалися елементом інтер'єру виключно службового, офісного приміщення те тепер їх охоче використовують для оформлення житлових інтер'єрів, як з декоративними шторами, так і окремо. Це оригінальні дизайнерські рішення, які забезпечують эргономичность і зручність експлуатації.

Наша компанія предлогает Вам вертикальні жалюзі з ламелей шириною 89 мм і 127 мм, з екологічно чистої тканини, які мають пиленепроникне і вологовідштовхуюче просочення, завдяки якому тканина зберігає свої властивості після механічного чищення і вологого прибирання.