ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Горизонтальні - жалюзі


 Наша компанія пропонує Вам системи горизонтальних жалюзі з алюмінієвими ламелями, які підійдуть до будь-якого типу світлопрозорих конструкцій – вікна, двері з металопластикового, дерев’яного чи алюмінієвого профілю. 

 Горизонтальні алюмінієві жалюзі вже давно завоювали хорошу репутацію та користуються популярністю у наших клієнтів. Це найбільш популярний тип жалюзі, завдяки їх універсальності, компактності та зручності у використанні.

 Легкі, витончені, вони ідеально вписуються як в мінімалістський офісний інтер’єр, так і в атмосферу домашнього затишку. Горизонтальні алюмінієві жалюзі володіють чудовими сонцезахисними властивостями, вони прості в догляді, не деформуються, не поглинають пил та бруд, не накопичують статичну електрику.

 В асортименті наявні наступні типи жалюзі з алюмінієвими ламелями: Standart, Mini, Venus, Magnus.

 Ми пропонуємо не лише широкий спектр кольорових рішень, але й різні способи встановлення жалюзі на вікні. Горизонтальні жалюзі можна помістити як у віконному проймі, так і між подвійними рамами вікна, а також на нахилених віконних поверхнях. Це наділяє горизонтальні жалюзі додатковими перевагами і дозволяє використовувати їх для різних типів вікон та приміщень.

  Конструкція жалюзі дуже проста, але в той же час забезпечує бездоганну роботу виробу. Механізм управління знаходиться на верхньому карнизі, з нього ж виходять капронові драбинки, на яких розташовуються ламелі. Кількість драбинок залежить від ширини виробу. Нижня рейка робить всю конструкцію більш важкою та менш рухливою. А, якщо Ваші жалюзі постійно колишуться від протягів, то є можливість зафіксувати нижню рейку, і надати конструкції нерухомість. Зафіксувати нижню рейку можна кількома способами, для цього можна використовувати різні типи кронштейнів.

 Ламелі для цих жалюзі виготовляються з алюмінієвої стрічки, ширина якої 25 мм і 16 мм. Вони синхронно повертаються навколо своєї осі на 180 °, внаслідок чого прямі сонячні промені відбиваються на вулицю (при повному закритті жалюзі) або проникають в приміщення під кутом, який ви оберете (при повороті ламелей). Кольорні рішення цих жалюзі залежать тільки від Вашого вибору. Всі використовувані барвники дуже стійкі та екологічно чисті, вони не вигорять на сонці і не втратять вигляду навіть після довгих років служби.

Переваги:

  •  Легкість і зручність в експлуатації
  •  Економічність, практичність
  •  Плавне регулювання світлового потоку
  •  У зібраному стані займають небагато місця - 1 / 15 висоти жалюзі в закритому вигляді
  •  Ідеальні для металопластикових або дерев'яних поворотно-відкидних вікон
  •  Можливо повне відкриття жалюзі й звільнення вікон

Рекомендації по догляду за горизонтальними алюмінієвими сонцезахисними жалюзі:

 Догляд необхідний і за алюмінієвими жалюзі. Всі маніпуляції над ними досить прості і не віднімуть у Вас багато часу.

 Алюмінієві жалюзі необхідно періодично очищати від пилу. Для цього під час планового прибирання приміщення зазвичай використовують пилосос. Цілком підійде м'яка ворсиста насадка.

 Якщо Ваші горизонтальні жалюзі забруднилися більш ґрунтовно - це часто відбувається на кухонних або балконних вікнах - Ви можете самі демонтувати і помити їх, наприклад: у ванній кімнаті під струменем теплої води з душу, при необхідності застосовуючи будь-який миючий засіб: мило, шампунь або, найкраще, невелику кількість прального порошку. Кріплення горизонтальних жалюзі перебуває під верхнім карнизом штори. Ніякої шкоди горизонтальним жалюзі Ви таким чином не завдасте. Потім горизонтальні жалюзі досить стряхнути, повісити на старе місце для повної просушки, через деякий час видаливши плями від  води м'якою ганчіркою - і Ваші жалюзі ще довгий час будуть радувати Вас.