ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Двері ПВХ

ПВХ двері це чудовий варіант термоізоляції, звукоізоляції і безпеки.
 Існує декілька типів металопластикових дверей:

 
1. Вхідні  групи ПВХ (ПВХ двері)

 
Вхідні ПВХ групи розраховані на великий потік людей. Їх обов'язок не тільки термозахист,але й безпека. Пластикові двері це сучасний дизайн який являється модною візитною карткою вашого офісу або магазину. Для щільності стулки дверей, а також для установки броньованого або антивандального скла при виробництві використовуються надійні запірні механізми які забезпечують щільне прилягання стулки дверей до одвірка.
Також використовується поріг з AL (алюмінію) або ПВХ в нижній частині рами, цей фактор потрібно враховувати для яких цілей буде використовуватися приміщення. Наприклад якщо двері будуть встановлені в магазині як головний вхід то AL поріг буде створювати зайвий протяг, що вимагатиме встановлення більш потужного обігрівача в зимовий період.

В залежності від призначення приміщення в яких вони будуть використовуватись будуть підібрані індивідуальні параметри такі як: комбінації дверей та їх розміри. При виробництві дверей використовується якісна фурнітура яка забезпечує надійність і довговічність в експлуатації. Рядовий клієнт не знає,або свідомо економить на фурнітурі при виробництві дверей, що може привести до проблем з промерзанням конструкції. Тому рекомендується встановлювати 5-ти ригельний замок а не 1-ригельний.

Під час нашої роботи було звернуто увагу на дуже часті випадки нечесних менеджерів різних компаній, які при дзвінку клієнта занижують ціну на двері, щоб привернути його увагу, так як клієнт телефонує і запитує, скільки буде коштувати найдешевші двері, і менеджер може назвати ціну на міжкімнатну. Ви повинні розуміти різницю між міжкімнатними дверима і вхідними, так як різниця дуже велика. Всі двері у виробника коштують приблизно однаково. Дешевих дверей не буває, бувають неякісні двері ,або наївні клієнти.


Варіанти і конфігурації:
З одною стулкою обмеження по ширині не більше 1000 мм.
З двома стулками обмеження по ширині не більше 2000 мм.

Петлі дверні:


Такі петлі мають просту функцію: відкриття та закриття дверей, вони призначені для з'єднання стулки з рамкою двері. Вони прості в монтажі і довговічні, що позбавляє від техобслуговування на багато років. Така дверна петля це не просто краса, а також безпека. Вона розрахована на надійне утримування важкої двері. Її надійність підкріплена запатентованою технологією захисту петлі, яка запобігає вивішування та зняття стулки, завдяки спеціальним шурупам і трьом додатковим сталевим штифтам. Петлі прекрасно підходять до дизайну будь-яких вхідних дверей, вони можуть мати як білий так і коричневий колір.

Доводчики пластикових дверей:


Для плавного і автоматичного закривання дверей ми рекомендуємо встановлювати доводчики. З їх допомогою продовжується термін служби дверей, так як він не дозволяє різко закривати двері. Доводчики оригінальні для кожного типу вхідних дверей (кімнатні, міжкімнатні, вхідні і т.д.). Також є певні типи доводчиків які регулюють ширину сектора притвору, швидкість закривання і швидкість притвору в 15-ти градусному секторі.

Фурнітура та дверні ручки для пластикових дверей:


Дверні ручки встановлюються в залежності від виду приміщення. Ручка-скоба використовується для вхідних дверей а для пластикових дверей які встановлені всередині приміщення використовують нажимной гарнітур в якому ручка і замок.

2. Двері балконні та балконний блок


Найпоширеніші балконні двері в житлових квартирах стали металопластиковими. Є кілька видів таких дверей:

У верхній частині дверей склопакет, сендвіч-панель
 з утеплиювачем в нижній частині.
Склопакет у верхній і нижній частині дверей.Такі конструкції називаються - балконний блок. Ось їх переваги:
• термоізоляція і шумоізоляція
• простота в експлуатації
• надійність
• красивий зовнішній вигляд
 Клієнт може побажати щоб балконні двері укомплектували балконною клямкою і ручкою курця.


3. Двері ПВХ міжкімнатні

Міжкімнатні двері з ПВХ також мають своє застосування. Не у всіх випадках в приміщенні є кімнати це можуть бути кабінети і палати, торгові зали та цехи. Міжкімнатні двері ПВХ  зарекомендували себе в тамбурах так як це просто і ефективно. В основному міжкімнатні двері використовують в комерційних приміщеннях, але використання їх в побуті також дуже зручно. Термостійкі, не потребують фарбування, легко миються і легко ремонтуються.
Для підвищеної шумоізоляції в них можна використовувати броньовані склопакети, а для підвищеної герметичності встановити систему багатопунктного замикання. Також можна їх заламінувати плівкою Renolit яка робить дизайн «під дерево».