ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Відлив

ВІДЛИВ – це зовнішня нижня частина віконного пройому. Функція відливу полягає в тому, щоб не допустити потрапляння води між вікном та нижнім відкосом пройму. Саме тому, відлив слід монтувати одночасно з встановленням вікна, не відкладаючи справу на потім. Основні вимоги до відливу – довговічність та стійкість до корозії. Відливи виготовляються з оцинкованої сталі, алюмінію чи ПВХ.

 

Як показала практика, відливи, виготовлені з оцинкованої сталі, не відрізняються особливою довговічністю та швидко втрачають зовнішній вигляд через деформацію та вплив корозії. Зараз використовуються відливи, що мають пластизолове покриття. Вони більш тверді, стійкі до впливу атмосферних опадів та перепадів температур, і виглядають більш естетично. Більше того, використовується ще й поліестерове покриття – оцинкована сталь відкосів фарбується спеціальною фарбою на основі поліестера.  Таке покриття з часом не тьмяніє, не тріскається, а відливи з таким покриттям «не гримлять» під час дощу. 

Відлив бажано встановлювати не в стик до вікна, а під нього, щоб вода не могла просочитися під віконну раму. Стик рами й відливу обов’язково необхідно герметизувати. З нижньої (що не охоплює око) сторони, відлив кріпиться на клейову основу чи запінюється.