ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Плiсе

 
   Плісе - завершальний штрих при оформленні будь-якого інтер'єру. З їх допомогою легко можна підкреслити красу приміщення, а так само непомітно згладити його недосконалості. Шторы плиссе - це дуже стильна та цікава новинка в дизайні. Вони легко кріпляться на вікна абсолютно будь-якої форми і відмінно захищають від сонячного та денного света.

Основнi переваги штор плісе і особливості їх конструкції.

  Вважається, що штори плісе винайшли в Німеччині. Сталося це відносно недавно, приблизно в другій половині двадцятого століття. Буквально відразу ж вони стали чудовою альтернативою для вже настільки звичних нам жалюзі, а також рулонних і римських штор, оскільки виглядають більш естетично і наповнюють кімнату затишком. Що ж стосується конструкції, то, по суті, вона являє собою тканину, яка акуратно складається в стильній гармошці і кріпиться на спеціальному профіль.

 Управління такими шторами не складає особливої складності. За бажанням можна вибрати систему натяжна або зі шнуровим управлінням. Одним з головних переваг плісе є можливість легко встановити їх на вікна абсолютно будь-якої форми, що неможливо в інших системах жалюзі. 
  
 
Тканини, з яких виготовляються штори плісе
   
  Тканина для штор плісе виготовлена ​​з якісного поліестеру, яка просякнута спеціальним пилевідштовхуючим складом. За рахунок цього даний тип штор є стійким до сонячного світла, високих температур і пилу. Велику популярність активно набирають штори, зроблені з двох тканин різної щільності, які називаються «День-Ніч». Вони зручні тим, що за бажанням можна використовувати або світлонепроникну, або зовсім тонку їх частина. Тканини для штор плісе в свою чергу діляться на затемняющие, середньої щільності і прозорі. За типом складок: класичні і стільникові.
 
  Догляд за шторами плісе також не вимагає великої витрати часу і не складає особливих труднощів. Регулярний догляд за шторами плісе це чистка за допомогою пилососа, а при сильних забрудненнях їх можна прати в мильному розчині.
 
  Підбираючи штори на кухню, ми звертаємо увагу не тільки на їх зовнішній вигляд, але і на практичність. Саме такими і є штори плісе. Вони чудово будуть виглядати на кухні, оформленої в будь-якому стилі, починаючи від сучасних напрямків і закінчуючи етнічними, особливо стильно і актуально вони будуть виглядати в інтер'єрах в стилі кантрі, поп арт, еклектика, а також шебби шик і лофт.
  
  В цілому потрібно сказати, що штори плісе дарують величезну кількість стильних і незвичайних варіантів декорування вікна в Вашому домі. За допомогою правильно підібраних відтінків і візерунків Ви легко зможете створити неповторну атмосферу затишку і тепла в інтер'єрі абсолютно будь-якого стилю.


 Плиссе — завершающий штрих при оформлении любого интерьера. С их помощью легко можно подчеркнуть красоту помещения, а также незаметно сгладить его несовершенства. Шторы плиссе — это очень стильная и интересная новинка в дизайне. Они легко крепятся на окна абсолютно любой формы и отлично защищают от солнечного и дневного света.Основные преимущества штор плиссе и особенности их конструкции.