ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
МАФ

У наш час широке застосування в будівництві одержало напрямок "будинку з легких металоконструкцій".

Це обумовлено економічним розвитком нашої країни, що зажадало розширення будівництва будинків іншого типу, що відповідають новим тенденціям розвитку виробництва, послуг, зберігання товарів. Розвиток сучасного будівництва сьогодні неможливо без застосування передових технологій і високоякісних матеріалів та комплектуючих.

 

Ангари

Пропонуємо каркасні ангари аркового типу. Вони можуть бути сферичні й прямокутні, одне- і багатоповерхові, холодні та утеплені, залежно від сфери застосування.

Ангари виконуються на набивних бетонних стовпчастих фундаментах, а несучий каркас ангара складається з аркових ферм, які збираються з елементів у процесі монтажу. Крок між фермами ангара - 3000 мм. У крайніх прольотах для додання твердості всієї конструкції встановлюються вертикальні зв'язки. Ворота розташовані в торцевих стінах ангара із двох сторін, розсувні, двухстворковые, шириною 4200 мм і висотою 4000 мм. На бічних і торцевих стінах можуть бути зроблені вікна. Покриття ангара - профнастил оцинкований.

Нові екологічно нешкідливі й пожежостійкі матеріали, які використанні в стінному і покрівельному огородженні, дозволяють будувати об'єкти в різних кліматичних регіонах, будь-якого призначення. Це можуть бути: складські приміщення, виробничі цехи, торговельні комплекси, спортивні спорудження, адміністративно-побутові комплекси (АБК), ангари всілякого призначення (для літаків, автомобілів, ж/д рухливого складу, військової й с/г техніки).

 

Збірно-розбірний гараж 

Переваги збірно-розбірного гаража:

 • немає необхідності замовляти спеціалізовану техніку (низкорамник - для перевезення негабаритного вантажу й кран) 
 • проїзд у важкодоступних місцях (арки, вузький проїзд, обмеження по габаритах);
 • можливість, якщо буде потреба, розібрати й перевезти на нове місце.

Переваги збірно-разбірного типу гаража є недоліками для вже готового гаража. 

Переваги цільного гаража:

 • виріб доставляється й установлюється відразу у готовому вигляді
 • при установці гараж закріплюється анкерами до основи.

 

Кіоски

Зупинний комплекс призначений для експлуатації, як комбіноване приміщення мобільного типу на вулицях міст і селищ для обслуговування пасажирів загального транспорту й надання різних послуг населенню. Зупинний комплекс складається із двох частин і встановлюється без фундаменту на підготовлену плоску поверхню.

Технічні характеристики зупинного комплексу:

 • колони - металевий каркас модульного типу;
 • покрівля - пластикова, прозора;
 • стандартний розмір зупинки - 3х4м.

За бажанням Замовника розміри можуть бути змінені.

 

Пропонуємо кіоски різних моделей і розмірів, призначених для експлуатації, як торговельні приміщення мобільного типу на вулицях міст і селищ для обслуговування клієнтів через торгівельне вікно. Маємо можливість виготовлення кіосків за індивідуальними й серійними замовленнями. Габарити готового виробу, які допускають підйом і транспортування, можуть досягати 3.6*6.0м без посилених нащільників або 5.0*10.0м з посиленими нащільниками.

Технічні характеристики кіосків:

 • кіоск виконується зі сталевих аркушів, профільованих під горизонтальну вагонку, сформованих в окремі панелі, або обшиваються финпрофилем з полімерним покриттям;
 • основа кіоску - металева конструкція;
 • підлога монтується подвійнно, утепленно;
 • дах - односхилий зі сталевого каркаса й дахового заліза прогрунтованого;
 • стеля утеплена теплозвукоізоляцією “ROCKMIN” необхідної товщини в поліетиленовій гідроізоляції, облицьовується ДСП і вагонкою ПХВ (сніжок);
 • стіни набираються з панелей, утеплюються й облицьовуються ДСП і вагонкою МДФ;
 • двері - одинарні, глухі, металеві профільовані під горизонтальну вагонку, утеплені;
 • вікна - металлопластиковые “ALMplast” (однокамерні);
 • ролеты - за бажанням Замовника;
 • кіоск обладнаний уведенням електрики й заземлений по периметру.

 

Приміщення моделі "Адміністрація"

Приміщення моделі "Адміністрація", моделі “Роздягальня-душова” (призначена для експлуатації як приміщення для чоловічої (жіночої) роздягальні-душовій мобільного типу) і “Побутове приміщення для житла”. Ці приміщення можуть бути як одно- так і двоповерховими.

Розміри: довжина по корпусу - 6м; ширина по корпусу - 2,4(3)м; висота - 2,8м. Приміщення може транспортуватися залізничним, водним і автотранспортом. Навантаження, розвантаження й установка приміщень на місці виконуються підйомними засобами, які мають відповідну вантажопідйомність.

Конструктивні особливості будинку забезпечують високу захищеність виробів від фізичних ушкоджень і впливу кліматичних умов, а також дозволяють одержувати приміщення вільного планування у вигляді окремо вартих (автономних) блоків, а так само змонтованих в одно - і двоповерхові комплекси.


 

Павильйони

 

Павільйони виготовляються "під ключ" за принципом повної заводської готовності. Також є можливість придбання виробу на будь-якому етапі готовності. Павільйони можна транспортувати зібраними і у разібраном вигляді. Навантаження і установка торговельних павільйонів розмірами до 3х7м виконуються підйомними засобами й спеціалізованою технікою. Монтаж павільйонів довільних розмірів здійснюється на місці установки. Павільйони можуть виготовлятися, як окремий об'єкт, так й у комплексі - "Зупинка + павільйон", торговельні ряди. Торговельні ряди можуть виконуватися в холодному відкритому й закритому вигляді ,або утеплені.

Широкий спектр планувальних рішень й універсальність конструкцій дає можливість отримати будинок будь-якої площі. Опалення будинків переважно електричне. Використання сучасних фасадних систем забезпечують естетичний зовнішній вигляд при облицюванні нових будинків, і вони з легкістю впишуться в міську архітектуру.

Технічні характеристики павільйонів:

 • металевий каркас;
 • стіни ззовні обшиті профнастилом з полімерним покриттям, утеплюються під час монтажу теплозвукоізоляцією “ROCKMIN” необхідної товщини в поліетиленовій гідроізоляції; у середині стіни облицьовуються панелями ДСП вологостійкими й пластиковою вагонкой,  або вагонкой МДФ;
 • стеля подвійна, утеплена, облицьовується ДСП і вагонкой ПВХ (сніжок);
 • двері й вікна - металопластик зі склопакетом;
 • ролеты - за бажанням Замовника;
 • фриз - модифікація може бути прямокутна, фальшчерепица або скляна з рекламним підсвічуванням;
 • приміщення обладнане введенням електрики;
 • за бажанням меблі й полки.

Павільйони можуть бути таких розмірів: 14м2, 16м2, 18м2.


Торгівельні ряди

 

Торговельний ряд може бути виконаний як: 1-й варіант: сукупність ряд-вартих кіосків, у них окремі стіни й автономна вся внутрішня й зовнішня структура; 2-й варіант: це може бути єдина споруда, у якій буде використаний єдиний металлокаркас (у цьому випадку торгівельний ряд буде дешевше, за рахунок меншого використання матеріалів, але буде не таким зручним у випадку його перевезення на інше місце). Площа виробів може бути у кожному випадку окрема.

У стандартному варіанті Торговельний ряд складається:

Зварений Металлокаркас: складається із труб різного перетину (50х50х3; 25x40x3; 40x80x3; 20х20х3), в основі лежить швелер 12.
Зовнішня обробка: профільований аркуш (кольори на вибір замовника); козирок -на вибір; прокачаний проф. аркуш або не прокачаний проф. аркуш (кольори на вибір замовника).
Внутрішня обробка: стіни -вагонка (шовна або безшовна на вибір, кольори на вибір замовника).
Електрика: електромережа, розетки, вмикачі, лічильник, автомати, світильники з лампами денного світла, крапкові світильники (підсвічування фриза зовнішня).
Утеплення: у стінах використається пінопласт 50 мм, плівки Гидро й Паро бар'єра. У стелі Мін. вата ISOVER, плита ДСП, дошка 25 мм. Підлога -дошка підлоги 25 мм, плита ДСП, лінолеум.
Вікна та двері: до вартості додаються окремо, залежно від їх кількості й розмірів (вікна ПВХ із 1 або 2-х камерним стеклоапкетом; двері на вибір ПВХ або металеві).