ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Секційні ворота

Про автоматичні секційні ворота:

Секційні автоматичні ворота вважаються найбільш поширеними видами воріт. Автоматичні секційні ворота встановлюють як на заміські будинки і котеджі, так і на гаражі та мийку. Поширеними є і промислові автоматичні секційні ворота. Секційні автоматичні ворота кращий варіант, де потрібно зберегти хорошу термоізоляцію і звукоізоляцію, а також вологоізоляцію. Це такі місця як: автомайстерні, магазини і гаражі.

                                           


Автоматичні секційні ворота крокують з часом:
Завдяки науково-технічному прогресу автоматичні секційні ворота виробляються з підвищеними характеристиками для більш довгого та надійного терміну служби. Наша компанія реалізує секційні ворота, які адаптовані для українських кліматичних умов.


Надійність автоматичних секційних воріт:
 Автоматичні секційні ворота - це зручність і надійність, а також абсолютно безпечна конструкція.

Різноманітність автоматичних секційних воріт:
 Ми пропонуємо автоматичні секційні ворота самих різних кольорів і розмірів. Є можливість установки панорамних віконець і вбудованих хвірток, з різними варіантами сендвіч панелей для секційних воріт - гофр, фільонка, мікрохвиля.

                                           

Автоматизація автоматичних секційних воріт:
На наших секційних воротах встановлені приводи відомих компаній, таких як NICE, MARANTEC і автоматика вітчизняного виробника AN Motors, вона нічим не поступається закордонним аналогам.

Універсальність автоматичних секційних воріт:
Автоматичні секційні ворота дозволяють їх встановити у майже будь-які отвори. Автоматичні секційні ворота вписуються в будь-які архітектурні стилі будівель, і при цьому можуть мати промислові розміри, це означає що їх можна встановити до шести метрів заввишки і до восьми метрів шириною.

 

Компактність автоматичних секційних воріт:
 Автоматичні секційні ворота мають перевагу в тому, що їм не потрібно багато місця, ні в приміщенні, ні збоку, ні перед входом. Конструкція автоматичних секційних воріт піднімає їх під саму стелю у варіанті з гільйотинними секційними воротами, вони піднімаються нагору, що майже не займає місце в приміщенні.

 

Безшумність автоматичних секційних воріт:
 Дуже важливою особливістю автоматичних секційних воріт є безшумність і велика швидкість при відкритті і закритті воріт. Їх конструкція дозволяє зробити установку без ускладнень і в короткий термін в будь-які прорізи, будь то дерево, цегла, бетон чи метал. Завдяки торсіонної пружини автоматичні секційні ворота відкриваються і закриваються без особливих зусиль.

Аксесуари автоматичних секційних воріт:
 Безпека конструкції автоматичних секційних воріт завдяки системі від защімлення автотранспорту дозволяє уникнути пошкодження проїжджаючого транспорту. Можлива також установка фотоелементів, за допомогою яких буде виконуватися схожа функція.

 

Теплоізоляція, звукоізоляція, вологоізоляція автоматичних секційних воріт:
 Дуже гарною особливістю є теплоізоляція, звукоізоляція, вологоізоляція. Завдяки герметичній конструкції та  якісному монтажу автоматичних секційних воріт в приміщенні буде утримуватися тепло, і не буде проходити холод і волога.

Сендвіч панелі в автоматичних секційних воротах:
 В автоматичних секційних воротах встановлені дуже якісні сендвіч панелі виробництва Alutech. При їх забарвленні використовується метод порошкового фарбування з термообробкою. Завдяки спеціальному покриттю волога відштовхується. Характеристики сендвіч панелей: щільність 44кг/м3; товщина 45мм; клас вогнестійкості В2, коефіцієнт звукоізоляції DIN 52210; теплопровідність 0,38; вітрове навантаження клас 2.

                                           

Нові можливості автоматичних секційних воріт:
 Дуже великим плюсом секційних воріт є можливість установки приводу для автоматизації воріт. Завдяки системи автоматизації ви полегшите використання секційних воріт, щоб не відкривати їх вручну, достатньо буде натиснути на кнопку пульта дистанційного керування. Також є можливість налаштування автоматичного закриття після певного періоду часу. Під час відкриття та закриття воріт блимає лампочка, показуючи, що ворота знаходяться в процесі роботи. Нововведенням є панорамні автоматичні секційні ворота, ворота з віконцями ну і можливість установки хвіртки.

Максимум простоти автоматичних секційних воріт:
 Догляд та обслуговування майже не потрібні автоматичним секційним воротам. Прості в експлуатації. Не потребують прибирання снігу перед воротами. Наша компанія рекомендує проводити повну діагностику раз в рік, це дозволить уникнути поломок і підвищить термін служби секційних воріт.

Конструкція секційних воріт :

Пристрій секційних воріт :

Конструкція «сендвіч»-панелей :

Основною перевагою панелей - відсутність зіткнення зовнішньої металевої поверхні панелі з внутрішньої, що призводить до промерзання і утворення паморозі в місцях стику панелей, а як наслідок - до зменшення теплопровідності панелей і охолодження приміщення.
 

Міжсегментний ущільнюючий прошарок :

Вимоги до отвору :

C - одвірок
A, B - простінки
H - висота отвору воріт від рівня чистої підлоги до нижнього краю притолоки (С)
W - ширина отвору воріт
L - глибина приміщення на рівні верхнього краю верхнього одвірка (С)

Мінімальний розмір простінків А і В - 100 мм. при використанні стандартного типу підйому і 200 мм. при низькому типі підйому пружини ззаду.

Поверхня простінків А, В і притолоки С повинні знаходитися в одній площині і мати можливість нести силові навантаження адекватні вазі воріт.

L (глибина приміщення на рівні верхнього краю верхнього одвірка (С)) не повинна бути менше ніж Н +500 мм. при використанні ручного способу відкривання або при установці осьового приводу і Н +1000 мм. при установці стельового приводу.Схеми можливих конструкцій воріт в залежності від параметрів приміщення :