ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Рулонні

 Рулонна антимоскітна сітка – це конструкція, що встановлюється на віконну раму, в якій сітка за допомогою пружинно-інерційному механізму може закривати віконний пройом та скручуватися в рулонний вал, встановлений всередині короба, якщо система на використовується. Рух сітки у вертикальному напрямі здійснюється по направляючим шинам, а її фіксація з кінцевим профілем у нижньому (закритому) положенні відбувається за допомогою фіксуючого пристрою.

 

 

Алюмінієвий короб захищає механізм сітки від попадання опадів. Завдяки використанню пофарбованих екструдованих профілів, конструкція антимоскітної сітки стійка до корозії, атмосферних впливів, таких як висока температура, прямі сонячні промені, опади та інше.

Вставка-щітка, встановлена в паз коробу та кінцевого профілю, попереджає утворення просвітів між москітною рамкою та пройомом вікна. Вставка-щітка в пазу направляючої шини перешкоджає потрапляння бруду всередину системи та забезпечує беззвучність ходу сітки з кінцевої планки вздовж направляючих.

Сітка стійка до атмосферних впливів, стійка до вигинів та розривів, з часом її колір не змінюється.

Якщо площа сітки менша за 0,75 м², то до розрахунку приймається площа 0,75 м²