ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Броньовані двері

 

Наша  Компанія пропонує вибір  металевих дверей можуть забезпечити Вас якісними, а головне надійними дверима. Адже не секрет, що будинок починається із вхідних дверей. Ми пропонуємо широкий вибір обробки (кож замінник, фарбування, анті вандальна плівка, МДФ-шпонірований, МДФ-крашений, панелі з натурального дерева), фурнітури. Забезпечуємо сервісне обслуговування, гарантію на металоконструкцію 5 років.
Саме головне правильно вибрати двері, не варто купувати їх у будівельних магазинах, тому що вони не завжди підійдуть під ваш дверний проріз і не завжди добре будуть виконувати свої функції. Краще передати ця справа професіоналам. Ми приїдемо, швидко і якісно зробимо вимір вашого прорізу й виготовимо протягом невеликого строку. (виготовлення дверей з обробкою кож замінник від 3 днів).
Так само дуже важлива у двері тепло - і звукоізоляційна функція. Вона полягає не тільки у внутрішнім наповненні дверей (у нашому випадку це мінеральна вата ISOVER), а також у наявності й товщині дерев'яної або МДФ - панелі в сполученні з індивідуальним дизайном гасять сторонні шуми. А гумові ущільнювачі по периметрі дверей впливають на герметичність конструкції.
Дуже важливо вибрати гарні замки. Із практики «англійська» серцевина в комбінації із сувальдним замком захистять ваш будинок від вторгнень. Виберіть комбінацію замків від відомих вам виробників, в основному вони небагато дорожче турецьких і служать довше. Бажаємо вдалого вибору.

Кож замінник

Найдешевший варіант обробки металевих дверей. Зручний у використанні й відході. Має тепло - звукоізоляційні властивості при декількох шарах поролону. Також підходить для обробки броне дверей у заміських будинках. Матеріал практичний і підходить для кожного споживача. Великий вибір квітів кож замінник.

Порошкове фарбування

Це дуже міцний матеріал навіть можна сказати пожежевитривалий варіант обробки металевих дверей. Для фарбування вибирається лист металу вищого сорту. На відміну від інших видів обробки існує величезна палітра квітів. Броне двері з такою обробкою виглядають дуже красиво, презентабельно. Двері гарні у відході й практично не паскудяться.

Мдф - панелі

Сам по собі матеріал МДФ дуже якісний, довговічний. Користується величезною популярністю в різних виробництвах. Вологостійкий. Стійок до перепадів температур. Матеріал екологічно чистий. Панель може бути як із фрезеруванням, так і без. Величезний вибір фільончатіх малюнків дозволить реалізувати самі різні дизайнерські рішення. Двері з обробкою МДФ володіють підвищеної тепло-, звукоізоляційною здатністю.

Мдф - ламінований

МДФ панель оброблена ламінат - плівкой структурою й кольорами нагадующая дерево. І при цьому, вартість панелей значно нижче, на відміну від дерев'яних накладок. Імітація «деревом» може бать виконана за бажанням, тому що існує величезний вибір квітів плівки на МДФ панель.

Мдф - шпонований

МДФ панель шпонується з елітних сортів дерева. Створюється ефект натуральної деревяной накладки.

Мдф - покраска RAL

МДФ із покрас який RAL це дорогий матеріал, використається як усередині так і зовні поверхні броне дверей. Стійкий при температурних перепадах. Кольори - однотонний, кольори можна комбінувати. Великий вибір квітів фарби.

Анти вандальна плівка

Офісний варіант обробки. Використається аркуш підвищеної міцності. Клеїться на шпакльовану поверхню при спеціальній температурі. Володіє анти вандальними властивостями, підпалити або віддерти плівку практично неможливо. Підходить для середнього споживача. Великий вибір квітів анти вандальной плівки. Також є кольори імітующие дерево.