ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Бамбукові

 

 

 

 

 

Бамбукові штори це єдине полотно, сплетене різними способами з бамбукової тростини, джутової соломки, льону та натуральних тканин. Вони надають вікну екзотичний вигляд тропіків та елегантність старовини, наповнюючи приміщення легким ароматом дерева та трав.  

Бамбукові штори – вишуканий варіант декору вікна в будинку чи в офісі. Практичність та універсальність бамбукових штор зробили їх популярним видом віконного оздоблення у всьому світі. Натуральне дерево, джут, бамбук легко вписуються як в класичні, так і в сучасні інтер’єри. Екзотичні бамбукові штори зарекомендували себе не лише у шанувальників східного стилю, але в поєднанні з легкими повітряними тюлевими тканинами, натуральними лляними полотнами, або з яскравим шовком, які прикрашають вітальні, спальні, кухні. Широко застосовуються для оформлення кафе та ресторанів у східному стилі.

Полотно штор виготовлено лише з екологічних матеріалів, воно представляє собою полотно зі зшитих між собою бамбукових палиць. Трирічні рослини зрізують, проводять спеціальну обробку, а отриманий матеріал вручну плетуть на спеціальних станках, створюючи завіси. Вологостійкі та міцні, до того ж дуже легкі, завдяки цьому бамбукові штори практичні та довговічні, є популярним видом віконного дизайну у всьому світі.

Проста, але функціональна техніка управління підкреслює натуральність матеріалу. Управління шторами здійснюється шляхом руху шнура (механізм розташовується зліва або справа від штори). Дана система бамбукових ролет поділяється на два типа зборки:

  •   Рулонна
  •   Римська

 

 

Рулонна зборка на дерев’яному карнизі

Римська зборка на металевому карнизі

Римська зборка на дерев’яному карнизі

Рулонна система за допомогою надійного управління згортається в акуратний рулон над віконним пройомом.

В залежності від щільності бамбукового полотна та висоти виробу,  діаметр рулону складає від 6см до 20см. Дану особливість зборки полотна необхідно враховувати при виборі системи.

Особливістю виробів римської зборки з бамбукових та джутових полотен, являється вивід шнура через люверс. Цей елемент окрім функціональності, несе ще й функцію декору, надає виробу стильний вигляд. Завдяки використанню металевого карнизу, у нас є можливість запропонувати кріплення виробу на струні. Це дозволяє закріпити бамбукову штору на окреме вікно і в режимі провітрювання зберегти натягнення полотна. Стандартно ми збираємо виріб в складки від 20см до 30см. За бажанням можна задати любий крок складки.

Верхній карниз бамбукової ролети може закриватися двома способами, в залежності від побажань клієнта.

Дерев’яний валанс

 (декоративні накладна планка на карниз)

Фалд з бамбукового полотна

 (складка тканини навколо верхнього карнизу)

З точки зору естетики, що виглядає краще – рулонна чи римська, це лише питання смаку. Рулонні штори трохи дешевші і більше відповідають образу класичного східного інтер’єру. Римські штори, як завжди в моді, а за рахунок складок дозволяють управляти ступенем захисту від сонячних променів.  

Форма дерев’яного карнизу передбачає можливість кріплення штор до стіни чи стелі, за допомогою спеціальних кронштейнів. А різноманітні кольори, плетіння з різною щільністю та світлопроникністю, допоможуть створити неповторний стиль вашого інтер’єру.  

Система бамбукових жалюзі:

  •   захищають приміщення від сонця, розсіюють сонячне проміння;
  •   виготовлені з натурального екологічно чистого матеріалу;
  •   чудово декорують приміщення;
  •   легкість в управліннію

Такі штори надають східний шарм Вашому будинку. Їх можна повісити у вітальні, виконаній в азіатському стилі, або на кухні. Прекрасно підійдуть бамбукові штори для декорування заскленої лоджії чи веранди заміського будинку.