ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Балкони

Розширений простір балкона дозволяє використати його в різноманітних цілях. Якщо винос балкона здійснювався по всьому периметру, то з'являється можливість створення ніш або вбудованих шаф по кутах балконного приміщення, які дуже зручно використовувати для зберігання різноманітних господарських дріб'язків і домашнього начиння. Крім того, винос балконів - один з перших кроків до створення "зимового саду" або гарної зони для відпочинку. Виступаюче підвіконня можна використати для розміщення квітів і декоративних рослин, а також оригінальних композицій. До речі, винос балкона часто робиться для того, щоб згодом “винести ” на обновлений балкон робочий кабінет: додатковий простір дійсно дозволить втілити цю ідею в життя.

Збільшення загальної площі балкона досягається за допомогою розширення каркаса з однієї або декількох сторін - властиво, ці операції і об'єднані загальним поняттям “винос балконів”. Завдяки отриманій новій конфігурації, в результаті виносу балкона, поліпшується природне освітлення і візуальне змінюється обсяг житлових апартаментів.

 

Найбільш розповсюджене рішення для остеклення і виносу балкона – металопластикові системи з багатокамерними склопакетами ALMplast або Rehau. Їх використання дозволить досягнути оптимальних показників з звукоізоляції, істотно зменшити втрати тепла і запобігти потрапляння пилу в приміщення. Рами із ПВХ мають прекрасні експлуатаційні характеристики: надійні і  практичні.

Установка металопластикових блоків - супутньому виносу балконів операції - має ряд особливостей: велика вага конструкцій приводить до необхідності створення посиленої опори. Із цією метою по перимету балкона або з однієї його сторони, монтується спеціальний пояс із металоконструкцій. З'єднання окремих елементів і підпірок виробляється за допомогою болтів, заклепок і зварювання.

Металеві деталі обробляються захисними сумішами, що перешкоджають корозії. Особлива увага при виносі балкона приділяється стикам і зварювальним швам. Для підвищення захисту конструкція фарбується.

У ході робіт з виносу балкона аналізується стан плити перекриття. При необхідності здійснюється закладення всіх тріщин і усунення інших дефектів. Особливо ретельно необхідно підходити до виносу балкона в будинках старої будівлі. Наявні огородження, як правило, демонтують, після чого встановлюють на їхньому місці нові металеві каркаси. Це дозволяє кріпити сучасні системи, що мають значну вагу, ПВХ і гарантувати надійність конструкції.

Після створення надійної опори для метало пластикових блоків, майстри по виносі балконів здійснюють монтаж рами. Нижня частина профілю кріпиться до металевої основи, а верхня за допомогою пластин металу надійно з'єднується зі стельовою плитою. Всі отвори, щілини і порожнечі заповнюються монтажною піною.

Через кілька діб можна робити оздоблювальні і інші види робіт. Внутрішня обробка приховує кріплення, а установка рольставней істотно підвищує захист приміщення від проникнення сторонніх осіб.

При виносі балконів для маскування зміцнювальних і несучих елементів із зовнішньої сторони конструкції, здійснюється також обшивання пластиковими панелями або металевими аркушами. Зверху монтується козирок, що буде служити захистом від опадів. Певний кут нахилу дозволяє протистояти скупчуванню вологи або снігу.

 

Власникам квартир з невеликим балконом не варто засмучуватися: маленький балкон відтепер не вирок! Виносне остекління стане допомогою у рішенні ряду побутових проблем.

 

Наша Компанія пропонує послуги досвідчених та кваліфікованих спеціалістів з обшиття балконів та лоджій високоякісними матеріалами. Наш персонал має багаторічну практику у сфері робіт, пов’язаних із заскленням та подальшим оздобленням даних приміщень.

Наша компанія займає одну з провідних позицій на ринку послуг та користується довірою замовників, завдяки основним принципам серйозної компанії, що розвивається.

 • Індивідуальний підхід спеціалістів до кожного клієнта.
 • Доступні ціни.
 • Професіоналізм та майстерність співробітників.
 • Гарантії якості від компанії, за виконані роботи.
 • Мінімальні строки.

Перш ніж обшити балкон або лоджію, слід провести засклення, адже від якості цього процесу залежить і якість наступних робіт з оздоблення приміщення. Етап робіт з внутрішнього оброблення приміщення неможливий без іншого етапу – попереднього засклення. З використанням високоякісних матеріалів нашими спеціалістами, обшивання балконів це якісно виконана робота з досягнення максимального комфорту у просторі приміщення.

Способи оздоблення

Ми пропонуємо декілька способів обшивання балконів та лоджій:

 • вагонкою ПВХ;
 • вологостійким гіпсокартоном;
 • дерев’яною вагонкою (євро) різних класів та іншими  матеріалами.

Етапи робіт

Обшивання балкону починається з настилання підлоги. Наші спеціалісти проведуть якісні роботи з  монтажу підлоги, використовуючи брус, вологостійку товсту фанеру, ламінат – такий варіант настилання підлоги є економічно вигідним для клієнта та не поступається іншим видам настилання. За бажанням клієнта, ми встановлюємо теплу підлогу, яка монтується між чорновою підлогою та ламінатом.

Наступним кроком оздоблення балконів та лоджій є обшивання стелі та стін приміщення. Найбільш популярним видом матеріалу для оздоблення стелі та стін вважається оброблення панелями ПВХ, які відрізняються своєю універсальністю та практичністю, мають привабливий зовнішній вигляд, є доволі міцними та не потребують складного догляду за поверхнею панелей. Пластикові панелі ПВХ монтуються швидко та приховують всі недоліки балконного приміщення.

Ще одним видом оздоблення є обшивання приміщення пластиковою вагонкою, яка відрізняється від пластикових панелей більш низькою ціною, однак, за своїми якостями, практично не відрізняється від панелей ПВХ. Єдиною відмінністю є зовнішній вигляд та спосіб з’єднання між собою. Вагонка ПВХ – це чудова недорога альтернатива іншим матеріалам, за допомогою яких оздоблюють даний тип приміщень.  

Наші спеціалісти також професійно та якісно проводять роботи з оздоблення лоджій дерев’яною вагонкою та вологостійким гіпсокартоном. Такі оздоблювальні матеріали не менш популярні та користуються попитом серед тих, хто бажає швидко та якісно створити комфортні умови на своєму балконі чи лоджії.

Встановивши на балконі засклення та обшивши його внутрішній простір панелями ПВХ, чи іншими матеріалами, неможливо сказати, що ми отримали упорядковане приміщення. Окрім акуратних та красивих стін не вистачає різноманітних дрібниць та предметів умеблювання, що роблять перебування в приміщенні комфортним та зручним.

 


   

 

Порядкування балконів та лоджій має на увазі встановлення:

 • стельових сушок;
 • вимикачів, розеток та світильників;
 • опалювальних та інших електроприладів;
 • багатофункціональних шаф;
 • тумб.

Всі ці предмети дозволяють не лише прикрасити Ваш відпочинок, але і являються невід’ємними функціональними деталями інтер’єру. Тому, варто загострити увагу на кожному з окремих елементів, без яких оздоблення балконів та лоджій вважається незавершеним.

Сушка

Сушка вважається доповненням до внутрішнього оздоблення балкону. Завжди є місце, куди можна повісити випрану білизну та одяг.

Сушка, що приймає участь у оздобленні балкону, не займає багато місця та не зменшує територію приміщення. У вільному режимі вона висить під стелею і лише, при необхідності розвісити білизну або зняти її, сушки опускаюєься, після чого знову піднімається догори, під саму стелю. Так білизна  висихає набагато швидше, при чому Ви зможете вільно знаходитися на балконі, милуючись оздобленням та не чіпляти речі, що висять.

  

Електрика

Оздоблення лоджій та балконів, в уяві наших клієнтів, має створити не лише гарне приміщення для зберігання речей, а хоча б і маленьку, але повноцінну кімнату. Для створення інтер’єру необхідне встановлення електроприладів, як результат – розведення електропровідні, монтаж розеток, вимикачів, світильників. Виходячи з розмірів лоджії, оздоблення, її майбутнього призначення, сумісно з замовником визначається кількість електроточок та вираховується майбутнє споживання енергії.   

Якщо Вас цікавить тепла лоджія чи її приєднання до квартири, то тепла підлога (інфрачервона) та конвектори опалення, також являються частиною проведення електрики. Під час оздоблення балкону (лоджії) наші майстри врахують Ваші побажання.

Шафи та тумби

Для більшості людей, балкон не потребував оздоблення та завжди вважався чимось на кшталт комірки чи складу, де зберігаються непотрібні речі, які, можливо, колись знадобляться. Часто ми все перекладаємо з місця на місце, щоб знайти дійсно потрібну річ. Раціональне рішення даної проблеми – встановлення містких шаф та тумб при оздоблення лоджій. Вони дозволяють зберігати речі в зручному вигляді, а решту простору використовувати для інших господарських потреб та як зону відпочинку. Саме заради розширення простору, часто і необхідне впорядкування балкону, яке немислиме без шаф, полиць та тумб. Добре підібрана та змонтована шафа не лише не псує естетичний вигляд лоджії, але й є вдалим продовженням інтер’єру.

Якщо Вам необхідна дійсно якісна робота, індивідуальне оздоблення балкону – ціни нашої компанії є найбільш прийнятними, тому звертайтеся до «УКРВІКНА» - ми зможемо перевершити Ваші очікування!