ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Вікна ПВХ

Вікна ПВХ - їх називають також метало пластиковими вікнами. В нинішній час це не вважається предметом розкоші це вже невід'ємна частина будинку і невід'ємна частина для людей, які піклуються про особисте здоров'я та здоров'я близьких. Якщо бути точніше, то конструктивні особливості профілю ПВХ дозволяють зменшити рівень міського шуму, який проникає в будинки. Профіль ПВХ дозволяє позбавитися від процесу знайомого нам ще з радянських часів це щорічне заклеювання і розклеювання вікон.

Основа металопластикових вікон складається з профілів:

 Трикамерних П'ятикамерних


Складові структури вікна ПВХ:

 

1. Пластиковий профіль - основні складові конструкції це рама і стулки вікна. Вони виготовляються за допомогою хімічного методу, цей метод називається - екструзією. Це процес продавлювання розплавленої полімерної сировини через формуючий отвір. Профіль має два основні варіанти кольору - коричневий і білий.

2. Склопакет - це монолітна конструкція, яка займає 90% з усього вікна. Склопакет може складатися від двох і більше частин скла, вони розділені на дистанції і з'єднані по контуру. Між склом простір заповнюється газом (інертним) або повітрям (розрядженим).

3. Фурнітура - це комплект механізмів, які забезпечують роботу відкриття і закриття вікна в різних режимах. Фурнітура це такі елементи як: кронштейни, петлі, цапфи, тяги, ручки та багато іншого. Багато хто вважає, що ручка і є вся фурнітура, але її функція лише управління багатьма елементами.

4. Штапик - це пластикова планка з втопленою гумою. Штапик утримує склопакет у вікні.

5. Сендвіч-панель - це елемент вікна, який виготовляється з пластика і має непрозорий вигляд. Цей елемент використовується замість склопакета в глухих дверних і віконних конструкціях.

6. Армування - це металевий профіль. Він підвищує міцність і жорсткість конструкції і знаходиться всередині пластикового профілю.

7. Підвіконний або Підставочний профіль - це елемент вікна, який не видно користувачеві. Використовується при монтажі. Профіль кріплять під рамою і його ширина 3 см. Це допоміжний елемент для кріплення підвіконня й відливу.

8. Імпост - це горизонтальна або вертикальна перегородка. Вона ділить на частини вікно. Завдяки імпосту створюється кілька світлових прорізів.

9. Штульп - це профіль, який складається з пластику. Використовується для двостулкових вікон. Іншими словами це безімпостний притвор, який дозволяє без вертикального роздільника стулки. Вони не містять віконної ручки і є взаємозалежними. Коли вікно відкрите, то отвір буде вільним від роздільника.

10. Гумові ущільнювачі - їх використовують для вставки по всьому периметру вікна. Вони щільно прилягають в областях в областях кріплення рами, склопакета, стулки. Їх функція забезпечувати герметичність і ізоляцію.

Додаткові елементи ПВХ вікон:

Укоси - це частина стіни, вона примикає до вікна. При обробленні укосів використовується штукатурка або гіпсокартон. Також використовують для обробки сендвіч для більшого комфорту і привабливого вигляду. Іншими словами укіс це обробка внутрішньої частини стіни.

Відливи - це зовнішня частина обробки вікна. Відплив виконує функцію захисту фасаду та вікна будинку від вологи, дощу і негоди.

Підвіконня - внутрішня частина обробки. Ми використовуємо його для прикраси будинку кімнатними квітами.

Розкладка або шпроси - це елемент вікна, який вважається декоративним. Утворює фальш-плетіння. Він вклеюється у внутрішній частині вікна, і служить, щоб візуально розділяти скло на частини. Цей елемент служить, щоб додати неповторність чи індивідуальність вікна. Розкладка представляється в різних колірних гамах.

Ламінація - це декорація віконного профілю. Для ламінації за бажанням споживача використовується плівка різних кольорів. Така плівка може імітувати текстуру дерева.

Москітна сітка - це сітка фіберглас. Вона захищає ваш будинок або квартиру від комах. Її встановлюють на алюмінієву рамку і кріплять із зовнішньої сторони вікна в пази.

 

 10 причин, щоб замовити металопластикові вікна:

Краса. Ми виготовляємо металопластикові вікна ПВХ з глянсового профілю. Він витончений і прекрасно поєднується зі склопакетами, які ідеально прозорі. Такий профіль прикрасить будь-який фасад і зробить приміщення світліше.

Висока теплоізоляція. Спеціальний матеріал ПВХ профілю, який використовується при виготовленні метало пластикових вікон, блокує попадання вітру з вулиці.

Висока гідроізоляція. У вікон ПВХ є значна перевага проти дерев'яних, так як їм не страшна вода. Наші вікна не допускають попадання води в приміщення.

Висока шумоізоляція. Герметичність склопакета пластикових вікон створює велику звукоізоляцію. Наші вікна позбавлять Вас від стороннього шуму з вулиці.

Легкість установки. Установка пластикових вікон займає буквально кілька годин, так як вони дуже прості в монтажі і демонтажі. Наша бригада робітників своєчасно приїде на місце, щоб провести в короткі терміни якісну установку і обробку укосів. Після цих робіт Ви зможете насолоджуватися якісними і красивими вікнами.

Простота догляду. Періодично Вам необхідно буде видаляти бруд і пил з обох сторін вікна.

Міцність і довговічність. При правильному догляді та встановлення склопакети і рами прослужать Вам до 50 років. Гарантія якості високої міцності вікна ПВХ йде за рахунок якісних матеріалів використовуваних при розробці.

Пожежна безпека. Матеріал ПВХ безпечний для людини, так як він виготовляється з новітнього пластика, який не підтримує горіння. Завдяки цим якостям їх актуально встановлювати не тільки в житлових приміщеннях, а також і в офісах, підприємствах, школах і дитячих садах.

Чистота. Завдяки герметичності склопакета пластикові вікна ПВХ не пропускають пісок і пил в ваш дім.

Екологічність. При виробництві пластикових вікон використовують тільки екологічно чисті матеріали, а також матеріали високої якості. Тому можна вважати пластикові вікна ПВХ безпечними для Вашого здоров'я.