ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Решітки

Грати на вікна - хороший спосіб обезопасити будинок і людей, що проживають в ньому. Грати на вікнах захищають від вторгнення ззовні і можуть попередити біду, якщо у Вас вдома маленька дитина, цікавість якої може бути причиною небезпечних ситуацій. Один фактор наявності грат на вікнах буде сигналізувати зловмисникам про охорону будинку і про те, що проникнення в нього буде не простим.

Декоративні покриття всіляких відтінків допоможуть додати віконним гратам оригінальний вигляд. Віконна решітка буде узгоджуватися із загальним виглядом будинку та іншими його елементами. Антикорозійні покриття, використані для захисту від перепаду температур та вологи, збільшують термін служби грат. Для створення ефекту старовинного виробу можна використовувати покриття патиною.

Існує два осовних типа віконних грат:

1.Ковані грати, вироблені досвідченими майстрами, поєднують в собі красу і надійність. Хитромудра в'язь завитків, кручених прутів, петель; виглядає ажурно і створює враження витонченого мережива. Ковані грати прикрасять зовнішній вигляд Ваших вікон і створять романтичний, або строгий вигляд.

2.Зварні грати, як зрозуміло з назви, виготовляються методом зварювання. Природно, дизайн таких грат не може порівнятися з дизайном кованих, проте у них є перевага - це ціна. Крім того, якщо при виробництві зварних грат застосовується напівавтоматична зварка, то на гратах малопомітні зварювальні шви і відсутня окалина. Тому в разі, якщо ковані грати не по кишені замовникові, йому завжди буде запропонований гідний варіант зварних грат, які при якісному підході до процесу виробництва не набагато гірше своїх більш дорогих аналогів.