ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Захисні ролети

 

Захисні ролети з’явилися на будівельному ринку відносно недавно і одразу ж завоювали популярність.

Наша фірма пропонує захисні ролети, виготовлені з профілів компанії «Алютех», Білорусь. Компанія «Алютех» - одна з провідних компаній Європи у сфері виробництва профілів, комплектуючих та приводів для ролетних систем. Передові технологічні лінії та кваліфікований персонал дозволили забезпечити виробництво високо-конкурентної  продукції, що відповідає строгим європейським стандартам якості та безпеки. Якість та екологічна чистота сировинних матеріалів, що використовуються, підтверджені сертифікатами. Висока якість проектування, розробки, виробництва та обслуговування ролетних систем підтверджена сертифікатом відповідності ISO 9001:2000. Системи "Алютех" працюють безвідмовно протягом багатьох років.

Ролети являються візитівкою комфортних та сучасних споруд. Вони чудово вписуються в будь-який архітектурний стиль, мають широку гамму технічний рішень.  Ролети – це комфорт та затишок, міцність та надійність. Ролети встановлюються практично будь-де – в котеджах, квартирах,  офісних приміщеннях, торгівельних павільйонах, банках та фінансових компаніях, ювелірних крамницях, аптеках та інше, як на етапі будівництва, так і на вже введених в експлуатацію об’єктах.

Ролети не лише захищають віконні та дверні пройоми будівель від несанкціонованого проникнення, але й являються декоративним елементом, що надає будь-якому фасаду естетичний та сучасний вигляд.  

Важливими перевагами ролет, виготовлених з алюмінієвого та стального профілів є: 

 •   підвищені протизламні якості;
 •   екологічна чистота;
 •   стійкість до корозії;
 •   захист приміщень від шуму та пилу;
 •   тривалий термін служби при інтенсивній експлуатації;
 •   стійкість до ультрафіолетових променів та атмосферним впливам;
 •   збереження тривкості алюмінію при низьких температурах;
 •   надійне полімерне покриття матеріалу;
 •   чудове тепло збереження в холодні періоди року;
 •   ефективна звукоізоляція у вечірній та нічний час;
 •   повністю або частково закриті ролети захищають від небажаних сторонніх поглядів, а в темну пору доби це створює додатковий затишок.

Основні елементи захисної ролети, що визначають її функціональні характеристики: профіль, з якого виконано полотно ролети, направляючі, короб та тип приводу (ручний чи електропривід).

Доволі широка кольорова гамма дозволяє створити індивідуальний дизайн Вашого будинку. Ролети не потребують спеціального догляду, легко очищуються та миються.

 

ВАРІАНТИ МОНТАЖУ РОЛЕТ

Наші спеціалісти можуть запропонувати Вам різноманітні варіанти. Короб ролет може бути встановлений у віконний пройм та на зовнішню чи внутрішню поверхню стіни.

Наша компанія пропонує широкий вибір систем управління – від класичного ручного приводу до сучасної автоматики.

Ручні приводи вдало підходять для приміщень з кількома вікнами та невеликими проймами. Широкий асортимент приводів дозволить підібрати найбільш зручний для Вас варіант управління.

Електроприводи – оптимальне рішення для будівель з великою кількістю вікон. Автоматика активує один ролет чи всю систему за Вашим вибором.

Також пропонуємо системи управління з обмеженим доступом.

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ РОЛЕТ

Рольвіконниці – якісна заміна решіткам на дверях та вікнах. Найкраща пропозиція – проти зламні системи. Ролети – показник оптимального захисту.

Збереження тепла у приміщенні в зимовий період та в період літньої прохолоди – завдяки ролетним профілям з пінним наповнювачем.

Зниження рівня зовнішніх шумів завдяки профілям із звукоізоляційним пінним наповненням 

Якісний захист вікна від атмосферних явищ.

Захист від стороннього втручання.

Захист меблів та предметів інтер’єру від негативного впливу сонця.

Автоматичне управління ролет з можливим безпровідним монтажем та дистанційним радіо керуванням.

Широкий вибір профілів та комплектуючих. Великий вибір кольорових рішень.

РОЛЕТНІ ПРОФІЛІ

Наша Компанія пропонує великий вибір ролетних профілів: роликової прокатки та екструдовані, для різноманітних пройм та розмірів.

Асортимент складається з профілів роликом прокатки від 37 мм до 77 мм. Тим клієнтам, які цінують підвищену безпеку, ми пропонуємо екструдовані профілі.

КОЛЬОРОВА ГАММА