ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Рулонні штори


 

  Тканевые и День-Ночь ролеты  
   
   
   
  Ткани для тканевых ролет  
   
   
   
   
  Ткани для День-Ночь ролет  
   
   
   
   
   

 Рулонні штори - цікавий елемент інтер'єру сучасних приміщень. Вони дозволяють, як повністю ізолювати приміщення від сонячного світла, так і замінити звичайні штори.

 

  Рулонні штори являють собою полотно тканини, яке навертається на вал, за допомогою спеціального управління, і можуть опускатися до необхідного рівня, а також фіксуватися в потрібному положенні, що дозволяє регулювати рівень проникнення сонячних променів в приміщення.

 

   Ви можете вибрати будь-яку пропоновану систему тканинних ролет і зручний для Вас механізм управління: ланцюговий механізм і ланцюговий-пружинний механізм. Можливо також коробового виконання, коли коробная система кріпиться за напрямними прямо до стулки і відкривається разом з нею. За умови установки тканини, яка не пропускає сонячних променів (blackout) можна домогтися повної затемненості приміщення.

  Тканинні ролети виконуються з єдиного тканинного полотна, яке за допомогою надійного управління згортається в акуратний рулон над віконним отвором. Різноманіття кольорів і фактур тканини дозволяє їм бути чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру житлових приміщень і офісів.

  Різноманітність тканин дозволяє підібрати штори під будь-який інтер'єр. Вони можуть як розсіювати світло, так і повністю прибирати його. Завдяки спеціальному просоченню не вигоряють на сонці, і захищають від вигорання меблі, можна встановлювати на стіну, стелю, у віконний отвір. Завдяки спеціально розробленій системі кріплень монтаж проводиться впритул до скла, утворюючи з вікном єдине ціле.

 Рулонні штори можуть бути застосовані там, де традиційні жалюзі не відповідають стильовому рішенню інтер'єру. Вони компактні, практичні і прекрасно поєднуються зі шторами.

 

 Полотно рулонних штор виготовляється з тканин зі спеціальними антистатичними, пиловідштовхуючими і антибактеріальними просоченнями. Крім того, вони покриваються складом, що перешкоджає вигоряння і підвищує зносостійкість вироби.

  За рулонними шторами дуже легко доглядати, тому що є спеціальне просочення тканин запобігає вигоряння і забруднення штор, можна просто віднести штори в хімчистку, а з плямою можна впоратися самим, за допомогою серветки.