ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Тканинні і День-Ніч ролети - Готові вир. Ткан. ролети

Компанія Ukrvikna пропонує наступні види тканинних ролет:

 

  Тканинні і День-Ніч ролети  
   
   
   
  Тканини для тканинних ролет  
   
   
   
   
  Тканини для День-Ніч ролет  
   
   
   
   
   

• Тканинні ролети відкритого типу на ланцюговому механізму

 Простота конструкцій, легкий монтаж, різноманіття систем і цінова доступність роблять ці системи найпопулярнішими. Це може бути мініатюрна система на маленькі створки вікна або велика ролети-екран. Щадний монтаж без свердління або несуча верхня планка. Завдяки широкому асортименту моделей і великий колекції тканин можна створити стильний варіант оформлення будь-якого вікна.

 

   
   
   
   
   


 Тканинні ролети відкритого типу на пружинному механізмі

 У модельному ряду тканинних ролет відкритого типу присутні: система на пружині з фіксацією на шнурах, система з самогальмуючі механізмом, велика система з комбінованим механізмом "пружина-ланцюжок" і система з фіксацією на гачках, яку можна монтувати на мансардні вікна або монтаж трубою вниз ( для вікон перших поверхів).

 

     
   
 
 Тканинні ролети в коробі на ланцюговом механізмi
 
  Компактні системи з коробом і направляючими лаконічно виглядають на площині вікна, створюючи з ним єдине ціле. Великий вибір геометрії коробів, їх розмірів і вибір направляючих дозволяє закривати вікна з будь-якою формою і глибиною штапиків, а також завішувати отвори.
    
    
   
 Тканинні ролети в коробі на пужінном механізмі
 
   Системи в коробі на пружинному механізмі підходять як для установки на звичайні вікна, так і на мансардні. При цьому ролеткі можна встановити коробом вниз, збоку або встановити виріб з двома коробами на єдиних напрямних. Коробчасті системи з непрозорою тканиною гарантують максимальне затемнення приміщення незалежно від часу доби.