ru
uk
Карта сайтаКАРТА САЙТУ
(044) 353-22-32
(067) 757-37-44
(067) 249-35-54
Козирок

КОЗИРОК – встановлюэться із зовнішньої сторони вікна і служить для відводу дощової води, захищаючи його від зайвої вологи. Козирок встановлюється над вікном. Творчий підхід і більш, ніж чотирирічний досвід, дозволяють нам виготовляти , як  стандартні, так і нестандартні козирки, ціна яких буде оптимально відповідати якості виробу. Ми пропонуємо Вам козирки:

  • естетичний зовнішній вигляд,
  • високу стійкість до впливу атмосферних опадів і змін температур.

Якщо Ви вагаєтесь перед вибором, то запам'ятайте, що жоден побутовий пластик не витримає те навантаженння, що витримує метал.


Головною перевагою всієї продукції нашої компанії є використання якісних матеріалів і власне виробництво, що дозволяє нам оперативно виготовляти відливи, відкоси, нащільники й інші доборні елементи покрівлі за розмірами та ескізами Замовника у короткий термін і пропонувати конкурентні ціни на всю продукцію.

Комплектуючи вікна козирками  нашого виробництва, Ви можете бути впевнені в їхній довговічності й надійності. Найбільш розповсюджені - це класика сьогоднішнього дня - білі козирки, так само однієї із пріоритетних позицій є оцинковані козирки, замикають трійку - коричневі козирки.

Козирки виготовляються з листової сталі імпортного виробництва з полімерним покриттям (поліестер) або оцинкованої сталі вітчизняного виробництва. Геометричні параметри виробів можуть бути виконані по Ваших ескізах у короткий термін і з високою якістю. 

 Надійні захисні властивості наших козирків сполучаються із приємним дизайном і роблять козирок не просто утилітарною деталлю, а елегантним віконним аксесуаром.